-=|BDF|=- Bosnia Defence Force
Dobrodosli na -=|BDF|=- Bosnia Defence Force, forum!
-=|BDF|=- Bosnia Defence Force
Dobrodosli na -=|BDF|=- Bosnia Defence Force, forum!
-=|BDF|=- Bosnia Defence Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-=|BDF|=- Bosnia Defence Force

Bosnia Defence Force Clan
 
Početna stranicaGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin
Pocetna
Pocetna -=|BDF|=-
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Server

 

 TURNIR !!!!

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

TURNIR !!!! Empty
PostajNaslov: TURNIR !!!!   TURNIR !!!! Icon_minitimepet ruj 19, 2008 10:24 am

hmm , jako dobro , jako dobro , mislio sam da nece biti ovoliko tema na ovom cijelom forumu za bar jos nekih 10 dana ali evo , svaki dan se bar neko novi prijavi i loguje , ali opet igleda da sam ja najredovniji ovdje ali ni izmir nije za bacit , tu je nas vodja bolle koji je uvijek spreman da pomogne kao i njegova ekipa brko , spaha , tu smo mi moderatori , ja staffa , i neizbjezna smjeskova ekipa hehe , ali tu su i neotpisani i uvjek spremni za borbu do kraja VB boysi osvajaci turnira . ali tu je jedan od naj klanova naravno to je neizbjezni BDF al i neotpisani jos uvjek SIB i naravno uvjek jaki LOVERI sa krletom i dukapom na krilnim pozicijama ujedno dva naj igraca ovog tima !!!
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

TURNIR !!!! Empty
PostajNaslov: Re: TURNIR !!!!   TURNIR !!!! Icon_minitimepet ruj 19, 2008 10:25 am

ruke me zabolile od pisanja hehe xD
[Vrh] Go down
izmir
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
izmir


Broj komentara : 32
Age : 34
Registration date : 14.09.2008

TURNIR !!!! Empty
PostajNaslov: Re: TURNIR !!!!   TURNIR !!!! Icon_minitimesub ruj 20, 2008 1:34 pm

-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
hmm , jako dobro , jako dobro , mislio sam da nece biti ovoliko tema na ovom cijelom forumu za bar jos nekih 10 dana ali evo , svaki dan se bar neko novi prijavi i loguje , ali opet igleda da sam ja najredovniji ovdje ali ni izmir nije za bacit , tu je nas vodja bolle koji je uvijek spreman da pomogne kao i njegova ekipa brko , spaha , tu smo mi moderatori , ja staffa , i neizbjezna smjeskova ekipa hehe , ali tu su i neotpisani i uvjek spremni za borbu do kraja VB boysi osvajaci turnira . ali tu je jedan od naj klanova naravno to je neizbjezni BDF al i neotpisani jos uvjek SIB i naravno uvjek jaki LOVERI sa krletom i dukapom na krilnim pozicijama ujedno dva naj igraca ovog tima !!!

4 na 4 s kim god,kad god.....
[Vrh] Go down
-=|BDF|=-StAfFa
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-StAfFa


Broj komentara : 34
Age : 35
Location : Bosnia
Registration date : 11.09.2008

TURNIR !!!! Empty
PostajNaslov: Re: TURNIR !!!!   TURNIR !!!! Icon_minitimesub ruj 20, 2008 8:11 pm

izmir je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
hmm , jako dobro , jako dobro , mislio sam da nece biti ovoliko tema na ovom cijelom forumu za bar jos nekih 10 dana ali evo , svaki dan se bar neko novi prijavi i loguje , ali opet igleda da sam ja najredovniji ovdje ali ni izmir nije za bacit , tu je nas vodja bolle koji je uvijek spreman da pomogne kao i njegova ekipa brko , spaha , tu smo mi moderatori , ja staffa , i neizbjezna smjeskova ekipa hehe , ali tu su i neotpisani i uvjek spremni za borbu do kraja VB boysi osvajaci turnira . ali tu je jedan od naj klanova naravno to je neizbjezni BDF al i neotpisani jos uvjek SIB i naravno uvjek jaki LOVERI sa krletom i dukapom na krilnim pozicijama ujedno dva naj igraca ovog tima !!!

4 na 4 s kim god,kad god.....
dva na dva ili ako hocete tri na tri smao tako mozemo te meceve igrat
[Vrh] Go down
http://bdf.t35.com
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

TURNIR !!!! Empty
PostajNaslov: Re: TURNIR !!!!   TURNIR !!!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 10:21 am

-=|BDF|=-StAfFa je napisao/la:
izmir je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
hmm , jako dobro , jako dobro , mislio sam da nece biti ovoliko tema na ovom cijelom forumu za bar jos nekih 10 dana ali evo , svaki dan se bar neko novi prijavi i loguje , ali opet igleda da sam ja najredovniji ovdje ali ni izmir nije za bacit , tu je nas vodja bolle koji je uvijek spreman da pomogne kao i njegova ekipa brko , spaha , tu smo mi moderatori , ja staffa , i neizbjezna smjeskova ekipa hehe , ali tu su i neotpisani i uvjek spremni za borbu do kraja VB boysi osvajaci turnira . ali tu je jedan od naj klanova naravno to je neizbjezni BDF al i neotpisani jos uvjek SIB i naravno uvjek jaki LOVERI sa krletom i dukapom na krilnim pozicijama ujedno dva naj igraca ovog tima !!!

4 na 4 s kim god,kad god.....
dva na dva ili ako hocete tri na tri smao tako mozemo te meceve igrat

hahaha , cuj djide 4 na 4 , hhahah , pa nije ovo Sarajevo jebote
[Vrh] Go down
Sponsored content





TURNIR !!!! Empty
PostajNaslov: Re: TURNIR !!!!   TURNIR !!!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
TURNIR !!!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Novi turnir !!!
» Turnir Medal of Honor AA/BT/SH

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
-=|BDF|=- Bosnia Defence Force :: -=|BDF|=- Bosnia Defence Force :: Turnir-
Forum(o)Bir: