-=|BDF|=- Bosnia Defence Force
Dobrodosli na -=|BDF|=- Bosnia Defence Force, forum!
-=|BDF|=- Bosnia Defence Force
Dobrodosli na -=|BDF|=- Bosnia Defence Force, forum!
-=|BDF|=- Bosnia Defence Force
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

-=|BDF|=- Bosnia Defence Force

Bosnia Defence Force Clan
 
Početna stranicaGalleryPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin
Pocetna
Pocetna -=|BDF|=-
Login
Korisničko ime:
Zaporka:
Loginiraj me automatski: 
:: Zaboravih zaporku
Server

 

 Novi turnir !!!

Go down 
+5
zema
smjesko
-=|BDF|=-StAfFa
izmir
-=|BDF|=- Angel
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:28 pm

Eh ljudi , odmah poslije ovog prejakog turnira u kojem su pobjedili VB boysy , ibro (marshal) je rekao da cemo mozda napraviti jedan BAJRAMSKI turnir koji bi bio bolji od ovog !!! sta mislite o tome
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:30 pm

Ali bi tada uplata po igracu bila 5 KM to znaci 15 KM po timu a ne 10 KM kao na ovom turniru ... xD
[Vrh] Go down
izmir
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
izmir


Broj komentara : 32
Age : 34
Registration date : 14.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:30 pm

slazem se za taj bajramski turnir,ali volio bih da se igra 5 baza i da nebudu standardne baze,jos da se ukljuce sva oruzja.......

Sasovka forever Very Happy tongue
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:32 pm

ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise
[Vrh] Go down
izmir
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
izmir


Broj komentara : 32
Age : 34
Registration date : 14.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:35 pm

-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise

sine volis i pametovat,a kako kontas da te skine kad mi se zastekas u brestu-stazi koju jedino znas igrati
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:36 pm

izmir je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise

sine volis i pametovat,a kako kontas da te skine kad mi se zastekas u brestu-stazi koju jedino znas igrati

hmm , oki vidicemo sta ja sve znam a sta ne , ugl mogu ti bit otac u brestu , a ti moj mali sincic
[Vrh] Go down
izmir
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
izmir


Broj komentara : 32
Age : 34
Registration date : 14.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 8:39 pm

-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
izmir je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise

sine volis i pametovat,a kako kontas da te skine kad mi se zastekas u brestu-stazi koju jedino znas igrati

hmm , oki vidicemo sta ja sve znam a sta ne , ugl mogu ti bit otac u brestu , a ti moj mali sincic

nemas ti pojma sine
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 9:03 pm

izmir je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
izmir je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise

sine volis i pametovat,a kako kontas da te skine kad mi se zastekas u brestu-stazi koju jedino znas igrati

hmm , oki vidicemo sta ja sve znam a sta ne , ugl mogu ti bit otac u brestu , a ti moj mali sincic

nemas ti pojma sine

hmm. vidjecemo
[Vrh] Go down
-=|BDF|=-StAfFa
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-StAfFa


Broj komentara : 34
Age : 35
Location : Bosnia
Registration date : 11.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 10:48 pm

-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise
keno ne seri bolje bi bilo da igra se 5 baza jer bi tako bilo zanimljivije ja se slazem sa djidom
[Vrh] Go down
http://bdf.t35.com
-=|BDF|=-StAfFa
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-StAfFa


Broj komentara : 34
Age : 35
Location : Bosnia
Registration date : 11.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepon ruj 15, 2008 10:50 pm

LJUDI molio bi ako moze bez svadje ikako?
[Vrh] Go down
http://bdf.t35.com
izmir
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
izmir


Broj komentara : 32
Age : 34
Registration date : 14.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 5:15 am

-=|BDF|=-StAfFa je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise
keno ne seri bolje bi bilo da igra se 5 baza jer bi tako bilo zanimljivije ja se slazem sa djidom

tako je stafa reci im,znaju samo brest i nish vise
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 10:01 am

-=|BDF|=-StAfFa je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise
keno ne seri bolje bi bilo da igra se 5 baza jer bi tako bilo zanimljivije ja se slazem sa djidom


ok ako bude 5 bazza ja necu igrat , ocu citav dan na turnir odvojit, allo staffa bajram je to , drugi dan , ccc .
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 10:01 am

-=|BDF|=-StAfFa je napisao/la:
LJUDI molio bi ako moze bez svadje ikako?


eee ne moli nista ba samo brisi postove , naravno ne moje ,
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 16, 2008 10:01 am

izmir je napisao/la:
-=|BDF|=-StAfFa je napisao/la:
-=|BDF|=- Angel je napisao/la:
ne , ne bih se slozio jer se nikako ne moze igrati tandjarom protiv sasovke ... ostala bih tandjara , a i tih 5 bazza je stvarno bezveze , onda bi turnir trajao citav dan , jer ce sad bit i vise ekipa , a ne kao sam 10, na ovom ce bit najmanje 12 ili vise
keno ne seri bolje bi bilo da igra se 5 baza jer bi tako bilo zanimljivije ja se slazem sa djidom

tako je stafa reci im,znaju samo brest i nish vise


hahahahahhaha xD
[Vrh] Go down
smjesko
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
smjesko


Broj komentara : 3
Registration date : 17.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Smijesni ste....djida idemo po pare   Novi turnir !!! Icon_minitimesri ruj 17, 2008 7:57 pm

alien
[Vrh] Go down
izmir
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
izmir


Broj komentara : 32
Age : 34
Registration date : 14.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimesri ruj 17, 2008 8:44 pm

smjesko je napisao/la:
alien
tako je mali reci im....


LOVERI FOREVER Very Happy
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimečet ruj 18, 2008 10:17 am

Btw , eh ljudi pretpostavljam da ce oovaj turnir biti jedan od najjacih ikada , tu su -=|BDF=- , SIB ; LOVERI , VB , ma ima nas dovoljno , mozda iz BDF bude vise ekipa. oko tri , lovera bar 2 , jer imaju dovoljno igraca i ove ostale po jedan , naravno tu ce biti jos ekipa sa strane sto mi je jako drago cuti, !!!!!
[Vrh] Go down
zema




Broj komentara : 2
Registration date : 16.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimečet ruj 18, 2008 6:02 pm

ej bolle de pokreni server base builder .. plzzzz santa
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimepet ruj 19, 2008 9:29 am

de ba zema dobro te je nije ti ovo MSN
[Vrh] Go down
-=|BDF|=-AMKQ
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-AMKQ


Broj komentara : 16
Age : 30
Location : HELL
Registration date : 19.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 1:52 pm

najbolje igra se pet baza na 3 dobivene (rifle,mashinegun,1 bomb,sniper) wqe32 vereth4
[Vrh] Go down
http://medalofhonor.filefront.com
-=|BDF|=-AMKQ
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-AMKQ


Broj komentara : 16
Age : 30
Location : HELL
Registration date : 19.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 1:53 pm

svi se slazu za pet baza tako ce i biti
[Vrh] Go down
http://medalofhonor.filefront.com
-=|BDF|=-AMKQ
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-AMKQ


Broj komentara : 16
Age : 30
Location : HELL
Registration date : 19.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 1:54 pm

sve ekipe nek napisu (imena clana) koji ce nastupati na turniru
[Vrh] Go down
http://medalofhonor.filefront.com
-=|BDF|=-AMKQ
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-AMKQ


Broj komentara : 16
Age : 30
Location : HELL
Registration date : 19.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 1:54 pm

versacce boys come back for titul warden
[Vrh] Go down
http://medalofhonor.filefront.com
smjesko
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
smjesko


Broj komentara : 3
Registration date : 17.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 9:35 pm

Subhan Allah.........ma bit cete obavjesteni na vrijeme...hehe...ima jos do turnira...LOVERI//////LVI//// flower
[Vrh] Go down
-=|BDF|=- Angel
-=|BDF|=-
-=|BDF|=-
-=|BDF|=- Angel


Broj komentara : 111
Age : 30
Registration date : 13.09.2008

Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitimeuto ruj 23, 2008 10:28 pm

hehe , naravno loveri pripremite se na nove izazove zvani BDF
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novi turnir !!! Empty
PostajNaslov: Re: Novi turnir !!!   Novi turnir !!! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Novi turnir !!!
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» TURNIR !!!!
» Turnir Medal of Honor AA/BT/SH

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
-=|BDF|=- Bosnia Defence Force :: -=|BDF|=- Bosnia Defence Force :: Turnir-
Forum(o)Bir: